Zajęcia otwarte z rodzicami w grupie 3 latków – Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. I właśnie po to, aby w grupie 3 latków zagościła świąteczna atmosfera wychowawczyni pani mgr Paulina Figacz zaprosiła rodziców na zajęcia otwarte. Rodzice mieli okazję popatrzeć jak uczą się ich dzieci w przedszkolu, a zarazem mieli okazję pomóc im podczas wykonywania łańcucha na choinkę. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem. Dziękujemy wszystkim obecnym na zajęciach. Bardzo cieszymy się, że mamy tak chętnych do współpracy rodziców. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia jaka pomagali swoim pociechom.

08-01-2018, admin