Zakończenie Roku Szkolnego

Dnia 25.06.2015r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkolaków kończących pierwszy etap edukacji oraz zakończenie roku przedszkolnego dla pozostałych dzieci. W uroczystości uczestniczył Burmistrz Miasta i Gminy pan Leszek Kopeć oraz rodzice przedszkolaków.

Na początku na scenie zaprezentowały się dzieci 5 letnie w tańcu „ Polonez”. Następnie wystąpiły przedszkolaki z poszczególnych grup, które pochwaliły się swoimi umiejętnościami artystycznymi śpiewając piosenki, recytując wiersze oraz tańcząc tańce takie jak: „ Poleczka”, „ Szot”. W dalszej części uroczystości wicedyrektor przedszkola pani Dorota Dalach podziękowała rodzicom za całoroczną pomoc i współpracę wręczając rodzicom podziękowania. Na zakończenie uroczystości dzieci w swoich salach otrzymały dyplomy, nagrody książkowe oraz upominki.

15-02-2016, admin