Życzenia wielkanocne

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice!

Wielkanoc to czas radości dla nas wszystkich. W tym roku, niestety, jesteśmy pozbawieni możliwości świętowania w tradycyjny sposób. Nie możemy nawet iść do kościoła na nabożeństwa i poświęcić pokarmy. Zróbmy jednak wszystko, co jest możliwe, żeby było rodzinnie i ciepło. Przystrójmy stół wielkanocny, przygotujmy koszyczek ze święconką, uczestniczmy w nabożeństwach transmitowanych przez środki masowego przekazu i Internet. Musi być inaczej, ale może być świątecznie, godnie.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Wam dużo zdrowia, miłości w rodzinie, pogody ducha mimo pandemii, wiary i nadziei na to, że ten czas musi się kiedyś skończyć. Wesołego Alleluja!

08-04-2020, admin