AKCJA "GÓRA GROSZA"

Pedagodzy szkolni zapraszają wszystkich uczniów do udziału w akcji GÓRA GROSZA. Akcję tę już po raz XXI organizuje Towarzystwo „NASZ DOM”.

Celem, na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie dzieciom, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczna i zdalną nauką, prosimy Was o zbieranie grosików w waszych domach, a jak wrócimy do szkoły, to zebrane przez Was pieniążki przyniesiecie do swoich klas.

Po raz kolejny liczymy na pomoc i wsparcie całej społeczności szkolnej. Pamiętajmy o tym, że wspólnie możemy zrobić wiele dobrego – w myśl zasady: Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największą na świecie.

23-11-2020, admin