ANGIELSKI TO SUPER ZABAWA

W dnu 23.05.2017 r. uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej wzięli udział w konkursie z języka angielskiego.
Zadaniem uczniów było zaprezentowanie scenek sytuacyjnych w języku angielskim z użyciem przygotowanych wcześniej rekwizytów. W spotkaniu uczestniczyło 60 uczniów, którzy prezentowali swoje umiejętności językowe przed komisją w składzie: pani Katarzyna Bartłomiejczukoraz pani Iwona Poziomek.
Komisja była pod wrażeniem różnorodności przedstawionych dialogów oraz wykonanych rekwizytów. Wśród prezentowanych scenek znalazły się między innymi dialogi:
• w restauracji;
• na lotnisku;
• w czasie występu „Mam Talent”;
• w gabinecie lekarskim;
• na kempingu oraz w sklepie.
Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili i zdali sobie sprawę, że nauka języka jest szalenie ważna.
Po zakończonych inscenizacjach komisja wręczyła atrakcyjne nagrody oraz dyplomy.
Uczniowie otrzymali: gry, notesy, długopisy. Wśród nagród znalazły się również dwie nagrody specjalne, za śpiew oraz przygotowanie wspaniałych rekwizytów.
Do nagrodzonych należeli:
I miejsce: Martyna Maruszewska, Julia Wójcicka, Mikołaj Polewka, Kacper Polewka.
II miejsce: Karol Widomski, Ewa Bartłomiejczuk, Nikola Maliszewska, Nina Sałata, Zofia Gozdek.
III miejsce: Aleksandra Filipczak, Eliza Sławińska, Tomasz Szczur.

Nagrody specjalne:
• za rekwizyty: Olaf Szymczak, Bartłomiej Kępa.
• za śpiew: Wiktoria Brzyszcz.
Na zakończenie spotkania wykonano pamiątkowe zdjęcia.
Organizatorem konkursu była Pani Katarzyna Bartłomiejczuk.

Opracowała: Iwona Poziomek

12-06-2017, admin