Bezpieczeństwo ważna sprawa!

19 września dzieci z grup Motylków, Kotków i Biedronek uczestniczyły w spotkaniu z policjantem. Ja co roku na początku roku szkolnego zapraszamy do naszego przedszkola funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Staszowie, aby przekazali dzieciom istotne informacje na temat bezpiecznej drogi do przedszkola i do domu. Policjanci zapoznali dzieci ze znakami drogowymi, numerami alarmowy. To była ważna dla dzieci lekcja z udziałem policjantów. Dziękujemy funkcjonariuszom KPP w Staszowie za poświęcony czas i przekazanie interesujących informacji.

01-10-2019, admin