Dzień adaptacyjny

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej jest momentem przełomowym w życiu 3-latka. Dlatego też w naszej placówce odbył się 25 sierpnia dzień adaptacyjny, aby pomóc dzieciom i rodzicom zminimalizować stres i obawy pierwszych dni pobytu w przedszkolu. Podczas zajęć dzieci poznały przedszkole, nauczycielki. Uczestniczyły w zabawach ruchowych, plastycznych oraz integracyjnych.
Podczas spotkania rodzice otrzymali wskazówki i rady, które miały pomóc dziecku w adaptacji. Pragniemy, aby wszystkie dzieci z uśmiechem, bez stresu i płaczu przychodziły do naszego przedszkola.
10-10-2022, Wioletta Korczak