DZIEŃ BABCI I DZIADKA

21 i 22 stycznia 2020 r. w naszej placówce świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Każda grupa przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny , w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, taneczne oraz recytatorskie. Nasi wspaniali goście z dumą oraz wzruszeniem podziwiali występy swoich wnucząt, a przedszkolaki odważnie i z radością reprezentowały swoje umiejętności. Dzieci dla swoich ukochanych dziadków przygotowały drobne upominki i laurki, które wręczyły po części artystycznej. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim miłym Gościom za tak liczne przybycie, a Rodzicom za aktywną współpracę oraz włączenie się w przygotowania do tej szczególnej uroczystości.

02-02-2020, admin