Dzień chłopaka

Dzień chłopaka w maluszkach

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy w życiu przedszkola np.: o Dniu Babci i Dziadka, Dniu Mamy i Taty, czy też świętujemy urodziny. W naszym przedszkolu również ważne jest także Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września. 29 września w grupie „3 latków” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Chłopaka. Dziewczynki i panie złożyły chłopcom najlepsze życzenia. Wręczyły chłopcom krawaty „SUPER CHŁOPAK”, a następnie zabrały chłopców do tańca. I bawili się razem chłopczyk z dziewczynką. Po licznych tańcach czekał na wszystkich słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców Miś Lubiś. Serdecznie dziękujemy za pomoc drodzy rodzice.

09-10-2017, admin