Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.

W tym roku, w naszym przedszkolu dzięki sprzyjającej pogodzie mogliśmy zorganizować go na placu przedszkolnym z udziałem wychowanków z wszystkich grup wiekowych. Na początku czas upływał nam radośnie na beztroskim hasaniu na placu zabaw. Korzystaliśmy z przeróżnych, dostępnych sprzętów, które pochłaniały naszą niespożytą energię. Następnie na boisku zorganizowaliśmy piknik dla naszych przedszkolaków, który obfitował w atrakcje: wspólne zabawy, konkurencje sportowe, gry planszowe, zabawy z chustą animacyjną...

Zmęczeni, ale zadowoleni udaliśmy się na pyszną pizzę. Na zakończenie tego wyjątkowego dnia dzieci otrzymały prezenty, a z ich twarzy nie schodził uśmiech, a przecież o to właśnie chodzi w Dzień Dziecka!

13-06-2021, admin