Dzień Kobiet

Warto corocznie przypominać dzieciom, że istnieje takie święto jak Dzień Kobiet i warto w tym dniu zrobić coś miłego dla każdej pani – a mamy ich przecież w swoim otoczeniu tak wiele. Dla koleżanek w tym dniu warto być miłym i uprzejmym, przeprosić za ewentualne złośliwości, uśmiechać się do pani przez cały dzień i postarać się jak najmniej psocić. Dla mamy i babci warto zrobić laurkę i serdecznie je uściskać, być życzliwym dla wszystkich znanych i spotykanych w tym dniu kobiet i małych kobietek. Cudownie by było, gdyby te dobre zachowania udało się przenieść na wszystkie pozostałe dni.

Dzień Kobiet w naszym przedszkolu jak zawsze nie przeszedł bez echa. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w każdej grupie składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez wspólnych tańców, gromkiego 100 lat, drobnych upominków i kwiatów. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczni :)

Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech...

12-04-2021, admin