Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie

Dnia 26.10.2017r. dzieci z grupy 4-5 latków A wybrały się z wychowawczyniami na wycieczkę do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie. W nowoczesnym kinie Szkatułka przedszkolaki oglądały bajkę pt. „ Niezwykłe przygody Koziołka Matołka”. Poznały również wystawę „ Bajkowy Świat”, która jako magiczna kraina jest połączeniem niezwykłego muzeum z interaktywną wystawą. Dużą atrakcją dla dzieci była podróż zaczarowanym pociągiem, podczas której można było przez okna magicznej kolejki zobaczyć znane dzieciom postacie z bajek. Dla przedszkolaków była to wspaniała wyprawa do krainy baśni, rozwijająca ich wyobraźnię i kreatywność.

20-11-2017, admin