Grupa „Motylki” w Kurozwękach

W dniu 13 października dzieci wybrały się na wycieczkę do Kurozwęk. Celem wycieczki było wzbogacenie wiadomości na temat zwierząt zamieszkujących mini zoo, kształtowanie świadomości przyrodniczej dzieci, integrowanie grupy we wspólnej zabawie oraz kształtowanie umiejętności grzecznego i kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych. Podczas wycieczki dzieci poznały wiele gatunków zwierząt. Po intensywnym zwiedzaniu dzieci miały chwilę relaksu spędzoną na pobliskim placu zabaw.

20-11-2018, admin