IV Bieg do Serca Kołłątaja

3 maja 2022 roku z okazji obchodów 231 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Pałacu Kołłątajów w Wiśniowej zorganizowany został IV Bieg do Serca Kołłątaja, w którym wzięły udział dzieci z Przedszkola nr 4 w Staszowie.

W biegu na dystansie 100 m wystartowało 7 podopiecznych z naszego przedszkola, z których troje stanęło na podium. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Małgorzata Borycka, natomiast na III miejscu plasowała się Lena Godziszewska – Buszko. Wśród chłopców bezkonkurencyjnie najlepszym okazał się Igor Starba, który w swojej kategorii zajął I miejsce.

Wygrani z rąk Pani wiceburmistrz dr Ewy Kondek otrzymali medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Wszystkim uczestnikom IV Biegu do Serca Kołłątaja serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W trakcie Rodzinnej Majówki w Wiśniowej po zakończeniu zawodów sportowych rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. „Witaj Majowa Jutrzenko”, w którym wyróżniona została Maria Monkowicz, otrzymując tym samym dyplom, a także nagrodę rzeczową. Młodej artystce gratulujemy talentu.

08-06-2022, Wioletta Korczak