Kid's Athletics „ Lekkoatletyka dla każdego ”

Od września bieżącego roku szkolnego 2016/2017 nasi uczniowie uczestniczą w programie Kid's Athletics „ Lekkoatletyka dla każdego ”. Zajęcia umożliwiają każdemu dziecku poprawę stanu zdrowia oraz sprawności fizycznej. Ćwiczenia prowadzone są w formie zabawowej, a swoje umiejętności uczniowie sprawdzają rywalizując w zawodach sportowych.

Nasi mali sportowcy swój pierwszy start w zawodach mają już za sobą. 29 listopada 2016 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Staszowie w ramach programu Kid's Athletics „ Lekkoatletyka dla każdego ”odbył się międzyszkolny event Do startu stanęły najlepsze klasy I – III. Reprezentacje poszczególnych szkół zostały wyłonione na podstawie eliminacji szkolnych.

Rywalizacja między szkołami przebiegała w miłej atmosferze, przy wspólnym dopingu koleżanek i kolegów. Pomimo tego, iż nie udało nam się zdobyć miejsca na podium, to i tak świetnie się bawiliśmy i trzymaliśmy mocno kciuki za „ sportowców ”z naszej szkoły.

Na zakończenie zawodów wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy puchary, medale i dyplomy .

02-03-2017, admin