Kiermasz Kartek Świątecznych i ozdób Bożonarodzeniowych

W naszej szkole w dniach 07.12.2016r.- 19.12.2016r. zorganizowany był „Kiermasz Kartek Świątecznych i ozdób Bożonarodzeniowych”. Renata Nowak ,Anita Baradziej, Katarzyna Zielińska, Lidia Majczak były głównymi organizatorami owego kiermaszu. Serdecznie zaprosiłyśmy wszystkich świetliczków kl. I - VI oraz inne chętne osoby do wykonania i przyniesienia najpiękniejszych kartek Świątecznych i ozdób Bożonarodzeniowych. Uczniowie przynieśli bardzo dużo pięknych Kartek i innych ozdób . Były one bardzo pomysłowe, estetycznie wykonane z napisanymi wewnątrz życzeniami. Wszystkie przedmioty sprzedawane były na kiermaszu, który odebrany był bardzo pozytywnie i cieszył się bardo dużym powodzeniem. W ten sposób udało nam się zebrać sporą sumę pieniędzy łącznie 718,95zł. Zebrane pieniądze były przeznaczone na przygotowanie paczeki z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla dziecka, które ma trudną sytuację materialną i uczęszcza do naszej szkoły oraz na zakup materiałów potrzebnych na świetlicę szkolną. Bardzo się cieszymy , że mogłyśmy w ten sposób pomóc.

Serdeczne podziękowania również dla rodziców , którzy pomagali swoim dzieciom w wykonaniu kartek Świątecznych i ozdób Bożonarodzeniowych, a także dla uczniów biorących udział w sprzedaży tych rzeczy.

02-02-2017, admin