Komenda Powiatowa Policji w Staszowie

Dnia 12.10.2018r. przedszkolaki z grupy 5 latki A gościły w Komendzie Powiatowej Policji w Staszowie. Pan policjant zapoznał dzieci z pomieszczeniami znajdującymi się na komendzie. Przedszkolaki oglądały ciekawy film w zakresie bezpieczeństwa i skutkami zabaw na drodze. Na parkingu dzieci mogły obejrzeć różnego rodzaju samochody policyjne. W pomieszczeniu do tego przeznaczonym dzieci w formie zabawy miały pobierane odciski palców, które mogły obejrzeć na monitorze.

23-10-2018, admin