Mikołajki

Każdego roku 6 grudnia wszystkie dzieci niecierpliwie wypatrują Świętego Mikołaja. Przygotowują się do tego spotkania bardzo starannie wykonując prace plastyczne związane z mikołajkami oraz ucząc się wierszy i piosenek. I w tym roku tradycji stało się zadość. Pomimo braku białego puchu Mikołaj do naszego przedszkola przybył na czas. Mając jak zawsze dużo pracy w pośpiechu zostawił prezenty i listy dla dzieci w ich salach przedszkolnych.

Radości i zachwytów nie było końca. Dzieci z niecierpliwością zaglądały do środka paczek i kosztowały słodkości. Przejęte i uradowane buźki przedszkolaków potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie Go oczekują.

W przygotowanie Mikołajek zaangażowali się wszyscy wychowawcy, nauczyciele i rodzice, a ich wspólna praca sprawiła radość wszystkim dzieciom. Dzieci ubrane w coś czerwonego, czyli mikołajowego chętnie pozowały do wspólnych zdjęć, które są wspaniałą pamiątką tego wydarzenia. Do zobaczenia za rok Święty Mikołaju!

13-12-2020, admin