Piknik Ekologiczny w Rzędowie

Dnia 10 maja 2019r. dzieci z grupy 6-latków „C” wybrały się na Piknik Ekologiczny do Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Rzędowie.

Podczas pikniku dzieci brały udział w grach i zabawach ekologicznych, oglądały wóz strażacki oraz maszyny wykorzystywane do pracy przy zagospodarowywaniu odpadów. Otrzymały dyplom i nagrodę,którą zdobyły w konkursie „ Eko-Marzanna”, a także wystąpiły na scenie jako laureaci tego konkursu. Przedszkolaki ubrani w kaski i kamizelki zwiedzali zakład segregacji odpadów oraz uczestniczyli w pokazie ładowarek. 6-latki „C”wzięli również udział w zbiórce zużytych baterii.

Piknik Ekologiczny obfitujący w wiele atrakcji bardzo się dzieciom podobał.

12-06-2019, admin