200-lecie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Staszowie

12 października w Zespole Placówek Oświatowych – Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki i Przedszkolu nr 4 im. Tadeusza Kościuszki w Staszowie odbyły się uroczystości z okazji 200 rocznicy powstania szkoły połączone z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystościach udział wzięli Burmistrz Miasta i Gminy Staszów Pan Leszek Kopeć, Zastępca Burmistrza dr Ewa Kondek, radni Rady Miejskiej, dyrektorzy szkół i zaprzyjaźnionych placówek, emerytowani dyrektorzy, wicedyrektorzy i pracownicy szkoły, prezydium Rady Rodziców a także społeczność szkolna. Uroczystość uświetnił program artystyczny zaprezentowany przez uczniów oraz absolwentów Naszej Szkoły i prezentacja przybliżająca historię Szkoły.

31-10-2018, admin