AKCJA CHARYTATYWNA SŁODKI KIERMASZ „BABECZKI DLA DZIEWECZKI MONIKI”

8 marca 2019 r. wśród społeczności szkolnej ZPO – Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki w Staszowie z inicjatywy opiekuna Samorządu Uczniowskiego p. Katarzyny Cymerys we współpracy z pedagogami szkolnymi p. Grażyną Kwiecień oraz p. Katarzyną Zielińską prowadzona była akcja charytatywna pod hasłem „Babeczki dla dzieweczki Moniki”. Akcja prowadzona była w formie słodkiego kiermaszu i polegała na dobrowolnej darowiźnie ciast, ciasteczek i dobrowolnym zakupie przez całą społeczność szkolną.

Szczególnie aktywnie włączyły się klasy VA, VIA, VIIB i IIID gimnazjum z wychowawcami klas: p. Ewą Nowak, Katarzyną Bartłomiejczuk, Katarzyną Cymerys i Moniką Bremer.

Celem akcji była pomoc Monice Wawrzkiewicz - podopiecznej Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Zebrana kwota wpłacona została na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” Alior Bank SA 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 tytułem: 11619 Wawrzkiewicz Monika darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim Rodzicom, którzy przygotowali słodkości oraz całej społeczności szkolnej, która włączyła się do akcji kupując oferowane produkty. Zachęcamy także wszystkich do indywidualnych wpłat na podany numer konta.

Pedagodzy szkolni

20-03-2019, admin