Akcja charytatywna z okazji Dnia Chłopaka

SŁODKI KIERMASZ DLA BARTOSZKA

28 września 2022 roku odbył się SŁODKI KIERMASZ DLA BARTOSZKA z okazji Dnia Chłopaka. Całej społeczności szkolnej przyświecał nam szlachetny cel – pomoc Bartoszkowi w walce z chorobą.

Cieszy fakt, że wszyscy spisali się znakomicie. Zarówno Ci, którzy przynieśli słodkości na kiermasz jak i kupujący. Wypieki, babeczki, słodkości przygotowane przez uczniów, rodziców i nauczycieli wyglądały zachęcająco. Smakowały jeszcze lepiej !

Dziękujemy wszystkim którzy okazali życzliwość i zrozumienie trudnej sytuacji dziecka.

Pedagodzy szkolni: Grażyna Kwiecień, Katarzyna Zielińska

09-10-2022, Aneta Poniewierska