Akcja zdobienia choinek ,,Nasza choinka"

W piątek, 9 grudnia w parku Adama Bienia w Staszowie miała miejsce akcja zdobienia choinek „Nasza choinka”, w której wzięły udział dzieci z naszego przedszkola z grupy 6 latki ,,Pszczółki ". Dzieci z pomocą nauczyciela wspólnie wykonały ozdoby choinkowe którymi dekorowały wybrane przez siebie drzewko. W ubieraniu choinki pomagał Pan Leszek Kopeć -Burmistrz Miasta i Gminy Staszów. Podczas tego wydarzenia Mikołaj rozdawał wszystkim dzieciom cukierki. Akcja „Nasza choinka” zakończyła się słodkim poczęstunkiem.

01-01-2023, Wioletta Korczak