ANDRZEJKI

29 listopada nasze przedszkolaki z pomocą kilu „wróżek” i „czarownic” przeniosły się do świata magii, czarów i tajemnic. Andrzejki to wspaniała okazja, aby dzieci poznały tradycje i obrzędy ludowe związane z wigilią św. Andrzeja. Dzięki wróżbom dowiedziały się jaka czeka je bliższa i dalsza przyszłość, brały udział w ciekawych konkursach oraz zabawach, podczas których mogły wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami. Zabawę andrzejkową zakończyły wspólne tańce w rytm skocznej muzyki. Czas pełen atrakcji upłynął bardzo szybko w sympatycznej atmosferze.

19-12-2018, admin