Bal karnawałowy - w krainie lodu

W dniu 7 lutego 2018 r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy - w krainie lodu. W tym roku zorganizowały i poprowadziły bal pani Katarzyna Kubik i Anna Taradowska. Dekoracja i stroje prowadzących przeniosły wszystkich w krainę zimy. Przed rozpoczęciem balu pan dyrektor Dariusz Firmanty przywitał wszystkie dzieci oraz rodziców i życzył wesołej zabawy. Następnie pani wicedyrektor Bożena Adamkiewicz zaprosiła do wspólnej zabawy. Rozpoczynajac bal ruszyliśmy pociągiem w krainę lodu . Dzieci wspaniale bawiły się w rytm znanych przebojów . Nie zabrakło również wielu zabaw ruchowych związanych z zimą. Kulminacyjnym punktem balu był pokaz mody wszystkich przedszkolaków. Dzieci prezentowały się cudownie na białym dywanie królowej śniegu. Na zakończenie balu wykonano każdej grupie pamiątkowe zdjęcia w saniach królowej lodu . Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę . Dozobaczenia w przyszłym roku .

22-03-2018, admin