Bal karnawałowy

Karnawał to miła tradycja, przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykły, długo wyczekiwany dzień. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w piątek 12 lutego, kiedy w naszym przedszkolu odbył się bal.

Po śniadaniu w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Wśród dziewczynek dominowały wróżki i księżniczki, delikatne motylki i biedronki, a chłopcy to super-bohaterowie: Spider-Man, Batman, strażak, policjant, kowboj... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno! Przedszkolaki świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce. Na sali, podczas pląsów, było bardzo wesoło oraz kolorowo. Uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Nie zabrakło również konkursów, w których przedszkolaki chętnie uczestniczyły, dopingując się nawzajem.

Radosny, szeroki uśmiech na buźkach naszych pociech to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy. Pozostały wspomnienia, które będą nam towarzyszyć do kolejnego balu karnawałowego.

14-03-2021, admin