Bal Karnawałowy

„Dziś w przedszkolu wielki bal,

tańczy razem ze sto par.

Lalka Barbie, miś Puchatek,

w czerwonym kubraczku skrzatek."

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Tak też było i w Naszym Przedszkolu.

Na balu pojawiły się chyba wszystkie bajkowe postacie. Królewny, księżniczki, wróżki, motylki, biedronki i pszczółki nie zabrakło też piratów, strażaków, policjantów, żołnierzy, lekarzy czy Spider-Mana. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wyglądały niesamowicie.

Znane wszystkim muzyczne hity porywały dzieci do tańca. Zabawa była wspaniała. Dzieci również świetnie się bawiły uczestnicząc w zabawach, pląsach i konkursach.

Radosny, szeroki uśmiech na buźkach naszych pociech to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy. Pozostały wspomnienia, które będą nam towarzyszyć do kolejnego balu karnawałowego. Bal na pewno na długo zostanie w pamięci przedszkolaków.

06-04-2022, Wioletta Korczak