Challenge Niebieskie Motyle 2021

Dziękujemy uczniom i wychowawcom klasy II B i III B PSP nr 3 w Staszowie za nominację do akcji „Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami”

Jako placówka oświatowa jesteśmy solidarni z osobami z autyzmem i przekazaliśmy niebieską iskierkę wykonując trzy symboliczne zadania:

1) nagraliśmy krótki film.

2) ubraliśmy się na niebiesko

3) napisaliśmy o akcji na naszej i stronie placówki

Niech iskierka nie gaśnie w naszych sercach!

#challengeniebieskiemotyle2021

CELEM akcji jest POSZERZANIE ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT AUTYZMU I PRZEKAZANIE ISKIERKI PRZYJAŹNI OSOBOM Z AUTYZMEM I ICH RODZINOM.

Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste. Wystarczy:

1) Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).

2) Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla".

3) Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com

Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).

4) Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.

5) Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.

6) Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin.

Do dalszej akcji nominujemy

21 Bogoryjską Drużynę Harcerską im. Jędrusiów

PSP nr 3 w Staszowie (kl. I B p. Barbara Wojnarowska)

PSP nr 2 w Staszowie (świetlica szkolna p. Magdalena Franus)