Cyrk Szok

W dniu 23 marca 2022r. mieliśmy okazję gościć artystów z ukraińskiego cyrku „Szok”. Na sali gimnastycznej zapanowała magiczna aura i można było obejrzeć ciekawe sztuczki i triki cyrkowe. Występ rozpoczął się od trudnego pokazu akrobatycznego. Wystąpił także wesoły klaun, który bawił dzieci swoimi sztuczkami.

Przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły mogli spróbować swych talentów cyrkowych włączając się czynnie do zabawy.

Wspaniały występ dostarczył wszystkim zebranym mnóstwo miłych wrażeń i przeżyć. Uczestnicy gromkimi brawami podziękowali za niezwykłe widowisko. Po występie chętni mogli podejść do artystów i kupić różne pamiątki.

27-04-2022, Wioletta Korczak