DRODZY RODZICE, UCZNIOWIE, NAUCZYCIELE! PEDAGODZY SZKOLNI ZACHĘCAJĄ DO WŁĄCZENIA SIĘ W AKCJĘ „RAZEM NA ŚWIĘTA”.

Celem akcji jest niesienie pomocy innym jak również budowanie więzi międzypokoleniowych.

Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii wiele osób czeka na nasze wsparcie i zwykły, prosty gest życzliwości.

Zwracamy się do Was z prośbą o:

• wykonanie kartek z życzeniami świątecznymi,
  • upieczenie pierniczków.

Kartki świąteczne, pierniczki możecie przynieść do szkoły. Pedagodzy szkolni przekażą je starszym, samotnym osobom oraz dzieciom z niepełnosprawnością, by umilić im Święta. To bardzo ważne, aby nikt w czasie Świąt nie czuł się samotny.

Bardzo prosimy - dołączcie do nas!

Kartka świąteczna i pierniczki to dla każdego z nas niewiele pracy

natomiast wiele radości dla innych!!!

Kartki, pierniczki można przynieść do pokoju pedagogów szkolnych 14 grudnia 2020 r. w godzinach 11.00 – 15.00

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY. BĄDŹMY RAZEM W CZASIE ŚWIĄT.

03-12-2020, admin