Dzień Babci i Dziadka w klasie II a

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze chwile w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. 25.01.2018r. w klasie II a odbyła się uroczystość z okazji Święta Dziadków. Zaproszeni goście licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Ukochane wnuki pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i radośnie tańczyły. Wspaniała publiczność nie żałowała pochwał i braw dla swoich pociech, a panie wychowawczynie zgodnie orzekły, że Dziadkowie są „najmilszymi” odbiorcami sztuki dziecięcej. W dalszej części uroczystości mili goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez mamy.

Kochanym Babciom i drogim Dzidkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków.

05-03-2018, admin