Dzień Chłopaka

Dzień 30 września był dniem pełnym wrażeń, radości i doskonałej zabawy dla wszystkich grup przedszkolnych, ponieważ tego dnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka.

Z tej okazji były wręczone chłopcom upominki, które zostały ufundowane przez rodziców. Następnie dziewczynki złożyły swoim kolegom serdeczne życzenia oraz odśpiewały uroczyste „Sto lat”. Nie zapomniano oczywiście o małych damach, one także dostały prezenty. Atrakcje jakie spotkały dzieci w tym wyjątkowym dniu to tańce z balonami, a także różnego rodzaju zabawy integracyjne.

Życzymy naszym chłopakom- przedszkolakom, żeby wyrośli na wspaniałych mężczyzn, bo już dziś widać, że spisują się na medal!

24-10-2021, admin