Dzień Kredki

22 listopada obchodzimy Dzień Kredki. Rysowanie to wielka frajda i ważny trening dla małego dziecka. Za pomocą kredki najmłodsi mogą wyrazić to, co myślą, czują i marzą.

Tego dnia przedszkolaki z grupy Tygrysków i Misiów świętowały "Dzień Kredki". Celem zabawy było utrwalenie kolorów, integracja grup oraz kształcenie sprawności manualnych. Dzieci nauczyły się wszystkim znaną piosenkę pt. "Kolorowe kredki" i wykonały prace plastyczne. Na koniec zaprezentowano dzieciom eksperymenty z udziałem kredek i wykonano pamiątkowe zdjęcia.

04-12-2022, Wioletta Korczak