DZIEŃ MAMY I TATY W PRZEDSZKOLU

Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem, a rodzicem. Dlatego też nauczycielki pomagały dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców organizując Dzień Mamy i Taty w przedszkolu. Uroczystość taka to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne upominki i zaprosiły na słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła ale i bardzo radosna, przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.

13-06-2019, admin