"Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula."

25 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku, obchodziliśmy bardzo ważne święto „Dzień Pluszowego Misia”. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia do przedszkola przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, wprost bajecznie kolorowe a każdy był piękny i wyjątkowy, bo tym misiem w tym roku stał się każdy przedszkolak. Dzieci poznały historię powstania pluszaków, każdy z bajkowych misiów miał dla dzieci zadanie. Nie brakowało tańców, wierszy, piosenek o tematyce misiowej. Chętne dzieci mogły skosztować także przysmaku wszystkich misiów- miodku. Dzieci wykazały się także sprawnością, przeszły misiowe tory przeszkód, a na koniec brały udział w misiowym quizie. Już dziś z niecierpliwością oczekują na kolejne Święto Pluszowego Misia. Najważniejszy, główny cel imprezy- wspólna, zgodna zabawa- został osiągnięty.”

05-12-2020, admin