DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

„Pasowanie na przedszkolaka” to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. 27.09.2019 r. z okazji Dnia Przedszkolaka przeżywaliśmy wyjątkowe wydarzenia, na które dzieci niecierpliwie oczekiwały.

Każda grupa zaprezentowała to, czego przez te kilka tygodni nauczyła się w przedszkolu. Dzieci zmieniły się w prawdziwych artystów i dzielnie wykonywały piosenki oraz tańce otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Następnie maluchy złożyły uroczystą przysięgę, a pan dyrektor Dariusz Firmanty z pomocą pani wicedyrektor Bożeny Adamkiewicz dokonał uroczystego „Aktu pasowania”. Uwieńczeniem uroczystości były medale Prawdziwego Przedszkolaka, dyplomy oraz słodkie niespodzianki dla wszystkich dzieci.

Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji oraz miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców, którzy licznie zgromadzili się w naszej placówce, jak i nauczycielek.

06-10-2019, admin