Dzień Ziemi w grupie „Biedronki”

„Choć przedszkolak nie jest duży, to przyrodzie wie, jak służyć.”.

Co roku 22 kwietnia, na całym świecie obchodzone jest wyjątkowe święto Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym ważnym dniu powinniśmy wszyscy, choć przez chwilę pomyśleć o planecie, na której żyjemy i o otaczającej nas przyrodzie.

Przedszkolaki zatroszczyły się o naszą planetę pomagając rodzicom w sprzątaniu ogródka , podlewając rośliny , a także sadziły drzewa. W ten sposób pokazały, że Ziemia jest dla nich ważna i chcą się o nią troszczyć. W obecnej sytuacji, nawet przebywając w domach, dzieci udowodniły, że jako część przedszkolnej społeczności potrafią zjednoczyć siły i zrobić coś razem!

26-04-2020, admin