"EKO ZAKUPY"

Nagrodzeni uczniowie Gimnazjum nr 1 w Staszowie w konkursie graficznym "EKO ZAKUPY" Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Rzędowie .

Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej, ogłosiło konkurs graficzny "EKO ZAKUPY". Konkurs był zorganizowany w ramach nowego projektu pn.: "Edukacja ekologiczna w zakresie prawidłowej gospodarki odpadami komunalnymi" dofinansowanego ze środków WFOŚiGW w Kielcach. Komisja konkursowa wyróżniła 3 trzy prace spośród 25 nadesłanych, w tym 2 nagrody otrzymali uczniowie naszego Gimnazjum nr 1 w Staszowie Emilia Fołta oraz Adam Skałbania, którzy zaprojektowali najlepsze logo na torby ekologiczne. Opiekunem konkursu była Pani Jolanta Polit.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 9 grudnia 2016r. w sali konferencyjnej Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Rzędowie. W załączeniu zdjęcia z uroczystości. W imieniu nieobecnej Emilii Fołty nagrodę – tablet graficzny oraz dyplom odebrał Dyrektor szkoły Dariusz Firmanty.

I miejsce Emilia Fołta, ZPO Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Staszowie, kl . III e

Wyróżnienie: Adam Skałbania, ZPO Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Staszowie, kl. II c