Grupa „Motylki” w Ośrodku Sportu i Rekreacji

W ramach realizacji programu "Bądź zdrowy" przedszkolaki z grupy "Motylki” odwiedziły Ośrodek Sportu i Rekreacji w Staszowie. Podczas spotkania z dyplomowanym trenerem p. Joanna Słomińską dzieci dowiedziały się o wielkim znaczeniu ruchu dla zdrowia. Przedszkolaki miały możliwość skorzystania z różnych przyborów do ćwiczeń wzmacniających nasze ciało. Dzieci przekonały się, iż aktywność ruchowa to wysiłek fizyczny umożliwiający wspaniałą zabawę, a także ważny element zdrowego stylu życia.

19-12-2018, admin