Grupa „Motylki” w Przychodni Weterynaryjnej „Zwierzak”

Dnia 27 listopada dzieci z grupy „Motylki” wraz z opiekunami odwiedziły Przychodnię Weterynaryjną. Pani weterynarz opowiedziała o swojej pracy, wyjaśniła dlaczego istnieją gabinety weterynaryjne, z jakimi dolegliwościami swoich podopiecznych przychodzą tu właściciele zwierząt, na czym polega badanie zwierząt i ich leczenie. Pani weterynarz zaprezentowała podstawowy sprzęt lekarski używany w pracy oraz oprowadziła przedszkolaki po gabinecie. Dzieci brały aktywny udział w spotkaniu i chętnie zadawały pytania, na które otrzymywały wyczerpujące odpowiedzi. Starszaki pełne wrażeń wróciły do przedszkola.

Składamy serdeczne podziękowanie Pani Justynie Pomian za miłe przyjęcie i poświęcenie nam czasu mimo licznych obowiązków.

19-12-2018, admin