Informacja dla rodziców -Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci!

Drodzy Rodzice!

Oddając elektrośmieci wspieracie placówkę edukacyjną Waszych dzieci!
W ramach projektu Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci. Akcja ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz prawidłowego gospodarowania odpadami.

Termin akcji: 5-9.12.2022r.
Miejsce akcji: plac przed sekretariatem szkoły.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bony wymienne na nagrody rzeczowe. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci.1 Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą sprzęt dla wybranej szkoły.

Serdecznie zachęcamy do udziału w akcji!

Dyrekcja ZPO nr 1

01-12-2022, Aneta Poniewierska