Informacja dotycząca ubezpieczenia dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Od dnia 09.09.2021r. do dnia 30.09.2021r. przyjmujemy uzupełnione deklaracje na wybrany wariant oferty ubezpieczeniowej dla uczniów i wychowanków przedszkola na rok szkolny 2021/2022.

Ubezpieczycielem jest firma Supra Brokers z siedzibą we Wrocławiu.

Pieniądze należy wpłacić w sekretariacie szkoły w powyższym terminie w godzinach od 7.00 d0 15.00.

Deklarację można pobrać w sekretariacie szkoły lub u wychowawców klas/grup przedszkolnych.

Uwaga!

Ubezpieczenie jest dobrowolne. Każdy z rodziców ma możliwość skorzystania z niego jeśli wyrazi taką wolę.

09-09-2021, admin