„Jasełka 2018”

W dobrym przeżyciu Bożego Narodzenia pomaga świadome pielęgnowanie tradycyjnych zwyczajów świątecznych. Jednym z nich są Jasełka, widowisko o Bożym Narodzeniu, którego treścią była historia narodzenia Pana Jezusa.

Coroczną tradycją w Przedszkolu nr 4 w Staszowie jest przygotowywanie przez dzieci Jasełek. Na jasełkowe spotkania zaproszono najbliższych członków rodzin i naszych przedszkolaków. Scenografia i kolorowe stroje sprawiły, że zaproszeni goście z zainteresowaniem słuchali małych aktorów w których wcieliły się dzieci 6 letnie. Był Józef i Maryja, aniołowie, pastuszkowie oraz Królowie. Wystawione Jasełka, wprawiły wszystkich w wyjątkowy świąteczny nastrój, o którym przez cały następny rok, będą nam przypominały pamiątkowo wykonane zdjęcia.

15-01-2019, admin