Jasełka Bożonarodzeniowe

W świąteczną atmosferę wprowadziły nas dnia 19.12.2017r. dzieci z grupy 4-5 latków , które przedstawiły uroczyste Jasełka, przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciatko. Przedszkolaki przepięknie przebrane w stroje przygotowane przez swoich rodziców wcieliły się w role Maryi, Józefa, aniołków, pasterzy, Trzech Króli przybywających złożyć pokłon narodzonemu Jezusowi.

Uroku inscenizacji dodały kolędy i pastorałki, a taniec aniołów w wykonaniu dziwczynek zachwycił zaproszonych gości.

Na zakończenie tej pieknej uroczystości Pan Dyrektor Dariusz Firmanty i Pani Wicedyrektor Bożena Adamkiewicz złożyli dzieciom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom przedszkola świateczne życzenia.

08-01-2018, admin