Kampania "Zachowaj Trzeźwy Umysł"

Każdego roku uczniowie naszej szkoły biorą udział w ważnej profilaktyczno ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. W tym roku udział zakończył się również sukcesem – aż siedmioro uczniów zdobyło wyróżnienie. 29 listopada 2022r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Staszowie odbyło się uroczyste rozdanie nagród. Z rąk Pana Burmistrza Leszka Kopcia, Pani Zastępcy Burmistrza Ewy Kondek, koordynatora kampanii Pani Danuty Batóg laureaci otrzymali cenne nagrody: Szymon Opałka, Oliwia Opałka, Nadia Zaręba - Smagłowska, Oliwia Domańska, Zuzanna Pulkowska, Jan Zieliński, Patrycja Dziedzic. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do tworzenia prac plastycznych w kolejnej edycji!

Szkoła otrzymała podziękowanie za realizacje kampanii profilaktycznej Zachowaj Trzeźwy Umysł oraz Postaw na Rodzinę.

04-12-2022, Aneta Poniewierska