Kiermasz Bożonarodzeniowy

W dniach od 8 do 23 grudnia w naszym Przedszkolu odbył się kiermasz charytatywny. Tym razem spieszyliśmy z pomocą do dwóch braci Maksa Rup - 5 lat i Kacpra Rup - 9 lat, którzy zmagają się z chorobami nowotworowymi.

Dzięki przychylności Dyrekcji placówki mogliśmy zorganizować kiermasz i pokazać rodzinie, że nie jest sama. Kiermasz by się nie odbył, gdyby nie pomoc naszych rodziców.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i piękne stroiki. Dziękujemy też za dobre serca i kupowanie rękodzieł na kiermaszu. Dużą część ozdób przekazała Pani Bożena Glibowska kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Staszowie - za co bardzo dziękujemy.

Podczas kiermaszu świątecznego, udało się zebrać 3336,48 zł.

,,Człowiek jest wieki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi.’’

Dziękujemy …

10-01-2021, admin