Konkurs „ Eko-Marzanna”

Dzieci z grupy 6-latków „C” wzięły udział w V edycji konkursu dla placówek przedszkolnych „Eko-Marzanna” zorganizowanego przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Rzędowie.

Celem konkursu było między innymi uświadomienie dzieciom, że niektóre odpady można ponownie wykorzystać i robić z nich nowe rzeczy. Przedszkolaki wykonały

z różnych surowców wtórnych przestrzenną pracę zbiorową- Marzannę w łódce. Dnia 21 marca 2019r.-w kalendarzowy dzień wiosny zostały ogłoszone wyniki konkursu, w którym grupa 6-latków „C” została laureatem V edycji konkursu na najlepszą Marzannę z odpadów i otrzymała wyróżnienie.

Dzieci z grupy 6-latków „C” zostały zaproszone na piknik ekologiczny

w Rzędowie, który odbędzie się 10 maja 2019r.

07-04-2019, admin