Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018

Uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów dotychczasowych gimnazjów w województwie świętokrzyskim odbyło się w dniu 17 04.2018r.

Pasja, zaangażowanie oraz ciężka praca uczniów i nauczycieli zaowocowały uzyskaniem tytułu laureata wojewódzkiego konkursu przedmiotowego. Wśród 257 laureatów województwa świętokrzyskiego znalazło się 3 uczniów klas gimnazjalnych w Zespole Placówek Oświatowych nr 1 w Staszowie.

Tytuł laureata wywalczyli uczniowie:

Fizyka – Małgorzata Tomporowska z kl. III d – opiekunem była pani Monika Bremer

Historia – Olga Skrzypek z kl. II a – opiekunem była pani Izabella Arendarska

Geografia – Mateusz Jacak z kl. II a – opiekunem była pani Barbara Robak

Tytuł F\finalisty uzyskali:

Chemia: Małgorata Tomporowska z kl III d oraz Mateusz Jacak z kl. II a – opiekunem była pani Agnieszka Gach

biologia: Anna Wojtasińska z kl. III c – opiekunem była pani Anna Skubera

matematyka: Krzysztof Wójcik z kl. II a – opiekunem była pani Izabela Polok

Geografia: Krzysztof Wójcik z kl. II a – opiekunem była pani Barbara Robak.

Wszystkim tegorocznym laureatom, finalistom oraz przygotowującym ich nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Autor: Izabella Arendarska

25-04-2018, admin