Mikołajki

W piątek, 6 grudnia 2019r. naszą szkołę w asyście aniołków i diabełków odwiedził św. Mikołaj. Wyczekiwany przez wszystkich gość z Laponii wysłuchał audycji przygotowanej przez uczniów z klas IVA i VC, a następnie odwiedził wszystkie grupy przedszkolne oraz zespoły klasowe obdarowując każde dziecko słodkim prezentem.

Po rozdaniu słodkości, Mikołaj w pośpiechu wsiadł do sań zaprzęgniętych w renifery i w asyście swoich pomocników udał się w nieznanym kierunku.Wśród uczniów zapanowało zdziwienie, że nikt w tym roku nie dostał rózgi. I choć nie wszyscy zdążyli się z nim pożegnać, wierzymy, że za rok znów do nas zawita.

Dziękujemy Ci Mikołaju za wszystkie słodkości i zapraszamy za rok!

Obiecujemy, że będziemy grzeczni!

Przedszkolaki i uczniowie ZPO nr 1

12-12-2019, admin