Moja ulubiona postać bajkowa

21 marca 2019r. nastąpiło podsumowanie i rozstrzygnięcie przedszkolnego konkursu plastycznego „Moja ulubiona postać bajkowa”. Dzieci miały okazję zaprezentować w formie pracy plastycznej swoją ulubioną postać z bajki, baśni, wiersza, komiksu. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem-wpłynęło ponad 80 przepięknych prac! Wszystkie charakteryzowały się starannością wykonania, a także pomysłowością wykorzystania materiałów do ich stworzenia. Komisja przyznała narody książkowe za najlepsze prace, a pozostałe dzieci otrzymały drobne upominki. Wybór był bardzo trudny, co jest rezultatem Waszej kreatywności, wyobraźni i ciężkiej pracy.

Renata Nowak wszystkim serdecznie gratuluje i dziękuje za udział w konkursie!

03-04-2019, admin